Asociace střihačů České Republiky - profesní společenská organizace - Cíle asociace střihačů


Registrace uživatele

Cíle asociace střihačů

Cílem je zviditelnit činnost jako profesionální obor, pomocí Certifikátů o odbornosti dát záruku kvality práce, poskytnout informace, poradenství, kurzy, školení, sledovat nové trendy ve stříhání různých plemen a jiné. Oddělit opravdové profesionály ve svém oboru a pomoci těm, kteří se jimi chtějí stát. Ucelit, zviditelnit a dát na vyšší úroveň činnost, která je pro mnohé laiky podřadná či nepotřebná.

Uveďme příklad :

  • Paní s promelírovanými vlasy v posledním IN střihu zaplatí u kadeřníka cca 1 500,- Kč i více. Následně přivede do salonu svého pejska, který je špinavý, zplstnatělý, musí se rozčesat (cca 2 hod), vykoupat (cca 1 hod) a ostříhat (cca 2 hod), kdy si pejsek sedá, lehá, pošlapuje, nejednou se snaží střihače i pokousat. A za tuto náročnou práci se majitelka hroutí nad částkou 800 - 1 000,- Kč.

Tímto příkladem chceme říci, že naše práce je mnohdy podceňována a je třeba ji vyzdvihnout na potřebnou úroveň, tak jak je tomu v ekonomicky vyspělejších státech, kde se cení kvalitní a profesionální ruční práce.

Chceme poskytnout pro začátečníky zázemí s odborným poradenstvím. Tím vším chce ASČR (Asociace střihačú České republiky) zastřešit své členy a pomoci těm, kterým jejich práce a další zdokonalování není cizí. Informovat veřejnost či potencionální zákazníky, že tento obor není dnes tak jako dříve koníčkem pár nadšenců, ale profesionálním oborem, a je třeba s ním na trhu práce počítat.

Napsala Ivana SlapničkováInformace

Tel.:   603 284 299  e-mail:   info@strihaci.cz

Novinky

 

© 2006 Asociace střihačů  E-mail: info@strihaci.cz  Telefon: 603 284 299

[Power by Aktuální čas][Bezpečnost a ochrana osobních údajů][http://www.strihaci.cz]